لوله داربست دست دوم رشت

لوله داربست دست دوم رشت

لوله داربست دست دوم رشت

برای ساخت ساختمان های بلند مرتبه نیاز به ابزار هایی است که بتوانند دسترسی کارگران به نقاطی که در ارتفاع بالا قرار دارند را فراهم کنند . این ابزارها که به طور گسترده در ساختمان ها بلند مورد استفاده قرار می گیرند داربست نام دارد . این داربست ها در انواع مختلف تولید می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند .

داربست

داربست سازه ای موقت است که در همان کارگاه های ساختمانی به هم متصل می شوند و در ساختمان ها نصب می شوند . داربست ها را در کارهای مختلف استفاده می کنند به عنوان مثال در کارهایی مانند گچ بری , سنگ کاری , ساخت نمای ساختمان ها , تعمیرات ساختمانی و .. این داربست ها استفاده می شود .

داربست ها از تنوع گسترده ای برخوردارند که در کارهای مختلف نیز کاربرد دارند .

انواع لوله داربست دست دوم رشت

  • داربست چوبی : این داربست ها همان طور که از اسم آن مشخص است از تخته های چوبی تشکیل می شود . این نوع از داربست ها ثابت هستند .
  • داربست فلزی : این داربست ها از اتصال لوله های فلزی به هم دیگر ساخته شده است . این لوله ها را از موادی می سازند که دارای کیفیت بالا باشند تا این لوله ها بتوانند در برابر نیروهایی که در هنگام کار به آن ها وارد می شود مقاومت کنند . این لوله داربستی را در اندازه های استاندارد برش می دهند و توسط دستگاه های جوش به هم جوش می دهند و داربست را می سازند . با تغییر در آرایش این لوله ها در داربست می توان میزان باربری این داربست ها را افزایش داد .
  • داربست معلق : این نوع داربست را در پروژه هایی به کار می برند که زمین اطراف پروژه این ویژگی را که بتوان داربست را روی آن قرار داد را نداشته باشند . این داربست به شکل سکوهایی از ساختمان بیرون زده و مورد استفاده قرار می گیرد .
  • داربست پایه دار : در ساختمان هایی که به صورت فوری نیاز به داربست داشته باشند این نوع داربست استفاده می شود . این داربست بیش از سه ردیف نباید داشته باشد . ارتفاع داربست های پایه دار به بیش از 5/4 متر نمی رسد و قبل از شروع به کار با این داربست ها باید که پایه های این داربست را محکم و سفت کرد . برای بالا و پایین رفتن از این داربست ها از نردبان بهره می برند .

خرید لوله داربست دست دوم رشت

لوله داربست دست دوم رشت یکی از انواع محصولاتی است که شما می توانید از شرکت تنها پولاد تهیه کنید . شرکت تنها پولاد در سال 1380 تاسیس شد و در تولید و فروش محصولاتی هم چون داربست مثلثی , داربست چکشی , قالب بتن , لوله داربست دست دوم , پلی وود , سولجر نو , قالب پل , قالب لارج پنل , سرجک قابل رگلاژ و .. فعالیت می کند .

این شرکت محصولات از کار افتاده را باسازی و تعمیر می کند و با عنوان دست دوم و کارکرده ارایه می کند .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *