داربست چکشی

داربست چکشی

قیمت داربست چکشی

قیمت داربست چکشی : داربست سازه ای موقتی است که در محل ساخت ساختمان ها ساخته می شود و مورد استفاده قرار می گیرد . داربست دارای انواع مختلف و گوناگون است و در پروژه های مختلف از هرکدام از این داربست ها که متناسب با شرایط پروژه است استفاده می کنند .  داربست های مختلف قیمت های مختلف نیز دارند .

انواع داربست

داربست ها از مواد و جنس های مختلفی هستند ما در این جا چند تا از داربست های مختلف را معرفی می کنیم .

  • داربست چوبی : این داربست ها از داربست های ثابت هستند واز تخته های چوبی در ساخت آن ها استفاده می شود . داربستی که برای برپا کردن آن از ابزارهایی مانند تخته , پل موقت و یا خرک استفاده بشود به آن داربست چوبی می گویند .
  • داربست فلزی : این داربست از لوله هایی فولادی که در اندازه های معین برش داده می شوند وبه هم جوش داده می شوند تشکیل شده است . در داربست ها مقاومت لوله های سازنده بسیار مهم می باشد .
  • داربست معلق : این داربست ها به دلیل این که به صورت سکوهایی از ساختمان بیرون زده اند را داربست معلق می نامند . داربست معلق را برای ساختمان هایی استفاده می کنند که در زمین های اطراف آن نمی توان داربست را پایه گذاری کرد .
  • داربست پایه دار : این داربست ها به سرعت برپا می شوند و برای پروژه هایی که نیاز به داربست سریع دارند بسیار مناسب هستند . داربست پایه دار سه ردیف بیش تر ندارد و بلندی آن به بیش تر از 5/4 متر نمی رسد . برای ثابت کردن این داربست ها پایه ها را مهار می کنند و برای بالا و پایین شدن از این داربست ها از نردبان استفاده می کنند و از لوله های داربست بالا نمی روند .
  • داربست مثلثی : این داربست از فریم هایی مثلثی ساخته شده که به شکل نر و ماده به هم متصل می شوند . این فریم ها در اندازه های مختلف ساخته و تولید می شوند . عرض این فریم ها در بیش تر موارد 120 سانتی متر است .
  • داربست چکشی ستاره : این داربست ها از پایه های قائم و مهارهای افقی ساخته می شود . پایه های این داربست ها از 1 تا 5/3 متر ساخته می شود . در قسمت های بالایی و پایینی این داربست ها از ابزار هایی برای تنطیم ارتفاع داربست استفاده می کنند . این ابزارها را سرجک قابل رگلاژ می نامند . قیمت داربست چکشی متناسب با کیفیت آن است .

قیمت داربست چکشی

شرکت تنها پولاد عرضه کننده محصولاتی مانند داربست چکشی دست دوم , لوله داربستی , قالب بتن خاص , جک سقفی , پیچ تنظیم , قالب پل , اسکافلد مثلثی , اسکافلد چکشی , قالب فلزی بتن , قالب بتن , تخته سه لایی , پلی وود , سولجر نو , قالب گرد , جک ساختمانی است . همه این محصولات با بهترین کیفیت در این شرکت ارایه می شود . قیمت داربست چکشی متناسب با کیفیت آن است .

قیمت دستگاه خم و برش میلگرد

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *