یزد خرید قالب بتن دست دوم

یزد خرید قالب بتن دست دوم

یزد خرید قالب بتن دست دوم

یزد خرید قالب بتن دست دوم:در طی زمان های طولانی از مواد گوناگونی برای محکم و متصل کردن مصالحی که در ساخت ساختمان ها استفاده می شود بهره می برند . بتن از دیر باز برای این منظور مورد استفاده بوده و می توان گفت بهترین و قوی ترین مواد اتصال دهنده در ساختمان ها استفاده می شود . مواد دیگری که به این منظور استفاده شده اند مقاومت کافی را نداشته اند و ترک خورده و از بین رفته اند . تا کنون ماده ای تنوانسته جایگزین بتن در ساختمان ها بشود و بتن پرکاربردترین مواد مصرفی در ساختمان ها است .

قالب بتن

بتن از موادی مثل سیمان و مصالح درشت دانه تشکیل شده که با آب مخلوط می شوند . با خشک شدن بتن این اتصال بین مصالح ایجاد می شود . البته با کمی تغییر در مواد سازنده بتن می توان از آن در مصارف دیگری نیز می توان بهره برد . آسفالت نوعی بتن است که ازقیر و سیمان ساخته شده است و برای سطوح جاده ها و خیابان ها استفاده می شود .

بتن را در قالب هایی با جنس های مختلف می ریزند و در ساختمان با کاربرد های متفاوت استفاده می کنند .

انواع قالب بتن

  • قالب چوبی بتن : قالب چوبی از تخته های خورده چوب و تخته سه لایی ساخته می شود . ساخت این قالب بتن مقداری زمان بر است و برای پروژه های بزرگ توصیه نمی شود . این قالب ها طول عمر کم تری دارند . انعطاف پذیر بودن از مهم ترین دلایل استفاده از قالب چوبی است .
  • قالب مهندسی بتن : این قالب ها قالب فلزی بتن هستند . فلزبه کار رفته در این قالب ها می تواند فولاد و یا آلومینیوم باشد . این قالب ها طول عمر زیاد دارند و سرعت ساخت آن بالا است و برای اجرا در پروژه های بزرگ گزینه مناسبی می باشد .
  • قالب پلاستیکی بتن : این قالب از قالب هایی متشکل شده است که به صورت سری به هم وصل شده اند . قالب پلاستیکی به علت جنس آن بسیار سبک است اما مقاومت کافی را هم دارد . این قالب ها به صورت انبوه تولید و ساخته می شوند بنابراین سرعت ساخت آن زیاد است و برای ساخت خانه های زیاد با قیمت پایین مناسب هستند .
  • قالب روپوش دار ( عایق موقت ) : این قالب ها عایق هستند و بعد از بتن ریزی این فالب در محل بتن ریزی باقی می ماند و به عنوان یک عایق صوت و رطوبت عمل می کند .
  • قالب فولادی : این قالب در پروژه هایی با حجم بال کاربرد دارند . هزینه استفاده از این قالب ها بالا است اما چون طول عمر این قالب ها زیاد است از آن ها استفاده می شود .
خرید قالب بتن دست دوم یزد

شرکت تنها پولاد این تجهیزات را تولید و به فروش می رسانند و شما می توانید قالب بتن دست دوم و یا قالب بتن نو را از این شرکت تهیه نمایید و خریدی با اطمینان خاطر را تجربه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *