قیمت سرجک قابل رگلاژ

قیمت سرجک قابل رگلاژ

تعاریفی مختلف از انواع جک ها و سرجک

 

جک  سقفی رزوه دار شده

در انواع متنوع  ساختمان ها از جک سقفی رزوه دار به خاطر کف بندی کردن سقفی من جمله  دال های از جنس های بتنی و جنس تیرچه بلوکی استفاده می شود. جک های سقفی در ارتفاعات  مختلفی به مانند 3 متری ، 3/5 متری و 4 متر تولید می شود. و به جهت تنظیم کردن ارتفاعات متفاوت جک های سقفی از پین هایی از نوع فنردار که در درز هایی از جک جای می گیرند استفاده می شود. ماکسیمم و استانه ی تحمل کردن وزن جک ها تقریبا بالای 1500 کیلو می باشد.و به جهت کف بندی کردن زیرین تیرک های بتنی با متصل کردن سرجک هایی T شکل بر روی جک ها استفاده میگردند.

جک های سقفی صلیبی شکل

به جهت شمع زنی کردن در اجرا کردن قالب بندی های سقفها شامل دال هایی از جنس بتنی و تيرچه بلوك ها از جک های سقفی استفاده می شود.

برای اجرایی کردن هر نوعی از سقف ها به مانند تیرچه بلوک ها ، عرشه های بتنی ، سبک تر، جنس های یونولیت و   … میشود و باید آنها را بطوری موقتی شده نگهداری کرد. یکی از انواع  بهترین آن و سریع ترین این نوع از تکنیک ها برای این کار استفاده کردن از جک های سقفی می باشد. جک سقفی که با اسامی بمانند جکهای فلزی ، جک های تلسکوپی شکل و شمع های جنس فلزی هم شناخته می شوند و در ارتفاعات مختلف ساخته می شوند که بر اساس حداقلی از ارتفاع (در هنگام بسته بودن آنها) و حداکثر ارتفاع (در هنگام باز بودن آنها) و ضخامت کلی و قطر های لوله های داری تحمل کردن بار بالا متفاوت می باشند. و همچنین به وسیله ی مهره هایی تعبیه شده در وسط هر کدام از جک های قابل تنظیم ارتفاعی دلخواه بین بیشترین و کمترین ارتفاع در هر کدام از جک ها فراهم شده است.

قیمت سرجک قابل رگلاژ

جک هایی شاقول کننده هستند

جک‌ های دوبله ای شکل که از دو بازوییه کوچک تر به شکل افقی و بزرگتر مورب و کج تشکیل شده اند و در هر دو نقطه ی هم عرض قالب‌های دیواری شکل بتوسط کفشک ها و اتصالاتی مختلف به سولجرها  نصب شده اند و در راس سومی آنها به زمین یا تکیه‌گاه هایی موقتی ثابت و محکم می‌شوند.

این نوع از جک‌ها در قالب‌بندی های یکطرفه ای بخشی از فشارات جانبی شده ی بتن را قابل تحمل کرده و اجازه ی تغییرات شاقولی در سیستم ما  را نمی‌دهند‌.

ساختار جک‌ شاقول کننده به روش هایی دوپیچی تنظیم شونده و با هم پوشیانی لوله هایی سنگینتر انجام می‌گیرد.

قیمت سرجک قابل رگلاژ

انواع و گونه های مختلف جک های سقفی و سرجک

جکهای سقفی در دو تنوع  سبک وزن و سنگین تر تولید می گردند. جک سقفی سبکتر از لوله هایی سبک با قطری تقریبا 2 میلی و جک های مخصوص سقفی سنگین تر از لوله هایی سنگین با ضخامتی تقریبا 2.5 میلی تولید می شوند. مزیت و برتری جک های سقفی سنگینتر بالا بودن آستانه تحمل وزن آن بنسبت جک های سبکتر می باشد. در جک های سایز متوسط یا میانی قسمت های پایینی جک لوله هایی با ضخامت تقریبا 2.5 میلی متری و در قسمت های بالایی  لوله ها با قطری تقریبا 2 میلی متری به کاربرده برده شده است. و همچنین این نوع از سرجک ها و جکها دارای دو گونه ی مختلف تو پر برای تحمل کردن اوزان بالاتر و تو خالی برای تحمل وزن کمتر وسبک تر هستن جک های سقفی در هنگام تولید شدنشان در دو تنوع سبک تر و سنگین تر و همچنین صلیبی شکل و بی صلیب تولید می شوند.

در جک هایی سنگینتر  از لوله ی پایین و بالا تر با گوشته ای در حدودی ۲٫۵ میل استفاده می شود.

اما در جک های سبک تر لوله پایینی تر با گوشته ای در حدود ۲٫۵ میلی و لوله ی بالاتر با گوشته ای در حد ۲ میلی در نظر گرفته می شوند .

جک های سقفی به طور معمولی به صورت های استاندارد شده در ارتفاعات تقریبی ۳٫۵ متری نیز تولید میگردند.

جک های سقفی دارای سایز ۳٫۵ متری برای سقف هایی معمولی تر و با ارتفاع ۳ متری می باشد.

بقیه ی جک ها با سفارشات خود مشتریان تولید می کنند. که دارای قیمت خرید و فروش متفاوتی نیز هستند.

 

 

 

 

نوشتن نظر