قیمت اسکافلد

قیمت اسکافلد

قیمت اسکافلد

قیمت اسکافلد :در ساختمان های امروزی روش های مختلفی برای ساخت به کار می رود . در این روش ها از ابزار و وسایل ساختمانی گوناگون نیز بهره می برند . این ابزارها با توجه به شرایط پرو ژه مورد استفاده قرار می گیرد .

استفاده از این ابزار ها کار را برای طراحان و کارگران ساختمان راحت تر و آسان می کند . یکی از این ابزار ها که در بیشتر موارد در ساختمان های بزرگ و بلند مرتبه مورد استفاده است اسکافلد و یا داربست مثلثی می باشد . ما در این جا به معرفی اسکافلد می پردازیم .

اسکافلد

اسکافلد ( داربست مثلثی ) از لوله هایی تشکیل شده است که در اندازه هایی که استاندارد باشد برش داده می شوند و توسط دستگاه های جوش به یکدیگر جوش داده می شوند .

کیفیت این لوله اثر مستقیم بر کارایی اسکافلد دارند . در تولید این لوله ها سعی می شود که هیچ گونه درز و شکافی درون آن ها وجود نداشته باشد تا این لوله ها توانایی لازم برای مقاومت در برابر فشار ها و نیروی وزنی که هنگام بتن ریزی به آن وارد می شود را داشته باشد .

علاوه براین لوله نباید در ارتفاعات بلند و بالا کج شوند و ایجاد خطر برای کارگران بکنند .

مراحل اجرای اسکافلد

لوله های اسکافلد را در روی زمین قرار می دهیم البته باید توجه کنیم که زمین سفت باشد و اگر سفت نبود می توان از تخته های زیر پایی استفاده کرد .
زمین زیر اسکافلد و یا اگر تخته زیر پایی داشتیم آن را تراز می کنیم تا اسکافلد درارتفاع بالا کج نشود و مشکل ایجاد نکند .

در ارتفاعات خیلی بلند برای اطمینان از استحکام اسکافلد آن را با بست های داربست محکم می کنند تا اسکافلدی یکپارچه و محکم داشته باشیم و کارگران ایمنی لازم هنگام کار را داشته باشند .

باز و بسته شدن لوله های اسکافلد ها بسیار آسان و ساده است و از این نظر باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود زیرا اتصال آن ها نیاز به آموزش و مهارت های خاصی ندارند و کارگران ساده ساختمانی نیز می توانند لوله های آنرا به هم متصل بکنند .

 

قیمت اسکافلد

هنگام تهیه اسکافلد ها باید به نکاتی توجه کنیم تا بتوانیم خرید مناسب و خوبی داشته باشیم . یکی از مهمترین عواملی که باید به آن توجه کرد جنس و کیفیت مناسب لوله های اسکافلد است .

این لوله ها باید به گونه ای باشند که مقاومت نگهداری وزن را هنگام بتن ریزی داشته باشند . این تجهیزات ساختمانی را می توان از شرکت های مختلف که این تجهیزات را ارایه می دهند تهیه نمود .

شرکت تنها پولاد یکی از این شرکت ها است که در ارایه تجهیزات ساختمانی فعالیت دارند این شرکت با استفاده از کارشناسان مجرب و مشاوران تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا محصولی را به مشتریان خود عرضه بکنند .

 

شما می توانید با توجه به پروژه خود و نیاز خود تجهیزات و وسایل مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت از این شرکت تهیه نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *