قالب فلزی بتن کار کرده

قالب فلزی بتن کار کرده

قالب فلزی بتن کار کرده

شرکت تنها پولاد

شرکت تنها پولاد در سال 1380 تاسیس شد . این شرکت در خرید و فروش تجهیزات قالب بندی بتن و بسیاری از تجهیزات ساختمانی فعالیت می کند . متخصصان فعال در این شرکت در طی این سال ها با داشتن تجربه های ارزشمند اقدام به تولید و یا بازسازی این تجهیزات با بهترین کیفیت می پردازند . محصولاتی که بازسازی و تعمیز می شوند به عنوان محصولات کارکرده و دست دوم به مشتریان عرضه می شوند . قالب فلزی بتن کارکرده یک نمونه از این محصولات است .

تهیه قالب فلزی بتن کار کرده

شما می توانید با توجه به میزان بودجه مالی که در دست دارید محصولات مورد نظر خود را به صورت دست دوم و یا نو تهیه کنید . برای نمونه از محصولات این شرکت می توان به محصولاتی مانند قالب بتن , قالب فلزی بتن کارکرده , قالب فلزی بتن , اسکافلد مثلثی , اسکافلد , اسکافلد چکشی , قالب پل , قالب بتن نو , قالب فلزی , داربست مثلثی , داربست چکشی , لوله داربستی , قالب لارج پنل , پیچ تنظیم , سرجک قابل رگلاژ , سولجر نو , سولجر دست دوم , تخته سه لایی , پلی وود , قالب گرد , جک سقفی , جک ساختمانی , قوطی پروفیل دست دوم , قالب تونلی , داربست مثلثی دست دوم , داربست چکشی دست دوم , لوله داربست دست دوم و غیره را نام برد .

شرکت تنها پولاد در طی سال های فعالیت خود تمام تلاش خود را به کار بسته است تا تمام نیاز پروژه های ساختمانی و محصولاتی از این دست را برطرف نمایند و علاوه بر پاسخ به این نیازها کیفیت محصولات خود را نیز روز به روز بالاتر ببرد .

قالب بتن

در سازه های بتنی به منظور شکل دادن به بتن از قالب های بتنی استفاده می کنند . بتن را در داخل این قالب ها می ریزند تا شکل آن ها را به خود بگیرند . برای ساختمان های مختلف از قالب های متناسب آن ساختمان ها استفاده می شود . قالب های بتن در اندازه ها و طرح های مختلف تولید می شوند و به بازار عرضه می شود .

قالب بندی

از مراحل مهم ساخت سازه های قالب فلزی بتن کار کرده است که در صورت اجرای صحیح می تواند در زمان و هزینه پروژه صرفه جویی کند . برای اجرای درست قالب بندی باید موارد زیر را رعایت نماییم :

  • قالبی را به کار ببریم که با کارایی ساختمان هماهنگ باشد .
  • قالب محکم باشد و بتواند فشار وارده به خود را تحمل کند .
  • قالب باید به گونه ای طراحی شود که به راحتی بتوان آن را باز و بسته کرد .
  • قالب باید هیچ گونه راهی برای خروج آب بتن را نداشته باشد .

قالب برداری

  • برای برداشتن قالب ها باید دقت کنیم که قالب ها را زمانی برداریم که بتن به اندازه کافی محکم شده باشد .
  • قالب ها و پایه های متصل به آن را باید به ترتیب برداریم تا به بتن صدمه نزنند .
  • برای قالب برداری قبل از محکم شدن بتن به اندازه کافی باید بعد از قالب برداری به بتن رسیدگی کنیم .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *