فروش سرجک اصفهان

فروش سرجک اصفهان

انواع جک های ساختمانی:

 

جک ها سقفی رزوه دار ،در استفاده ساختمانی

از جک های سقفی رزوه دار به جهت کف بندی سقفی مانند دال هایی از جنس بتنی و تیرچه بلوکی شکل استفاده می شود. جک های سقفی در ارتفاعات مختلف 3 متری، 3/5 متری و 4 متری نیز تولید می گردند. جهت تنظیم ارتفاع جک های سقفی از پین فنردار که در سوراخ های جک جای می گیرد استفاده می گردد.

حداکثر باربری جک های فوق  در حدود1500 کیلوگرم می باشد.به جهت کف بندی در زیر تیرک های از جنس بتنی با اتصال سرجک هایی T مانند بر روی جک های سقفی قالب بندی کردن راحت تر خواهد بود. استفاده کردن از جک های سقفی نیز در کف بندی های مرتفع تر از 4 متری پیشنهاد نمی شوند و در این موارد استفاده کردن از داربست های مدولار از لحاظ  فنی شده بسیار بهتر خواهد بود .

شکل جک سقف به دو گونه ی مختلف می باشد:  1- سیار یا قابل حمل شونده   2- متصل شده به جک ها یا ثابت

 

بولت عصایی شکل در ساختمان :

وسيله اي است عصايي شکل به سايز استاندارد شده 40 سانتي متر توليد مي شود و براي نگهداري کردن سولجر مورد استفاده قرار مي گيرند . بلت عصایی که از آنها به عنوان گيره سولجر نيز ياد مي کنند براي اتصال دادن سولجر به لوله پشت بند شده ی افقي استفاده مي شود . شرکت هاو موسسات به عنوان با سابقه ترين و معتبرترين توليد کننده ی در زمينه های رولينگ بولت هاي قالب بندي و اتصالاتی مانند قالب بتن بولت هاي قالب بندي بتن را در بهترين نوع و با کيفيت ترين شکلی ممکن توليد مي نمايد.

فروش سرجک اصفهان

سرجک چیست و استفاده های آن:

شما هنگامی که قصد ساختن و یا ساخت و ساز دارید و یا در جایی ساخت و سازی می بینید شاید اولین نکته و چیزی که مورد توجه شما قرار گرفته باشد و جلوی چشمانتان ظاهر گردد داربست هایی می باشند که جلوی ساختمان ها و یا هر مکانی دیگر که قصد ساختن آن را دارند ایجاد کرده اند. این نوع از داربست ها در واقع لوله هایی می باشند که به هم دیگر متصل می گردند و تا هر اندازه ارتفاعی که لازم باشند می توانیم لوله ها را به یک دیگر متصل کنیم و بلند تر کنیم. داربست ها تنوع مختلفی دارند .

در قسمت بالاي داربست ها سرجک سقفي قابل تنظيم U شکل، جهت تعيين تراز دقيق قرار داده مي شود .

سرجک سقفي قابل رگلاژ {پيچ تنظيم داربست} از سه قطعه تشکيل مي شود, بولت سايز 32 و ورق U شکل به ضخامت 5 ميليمتر و مهره کلنگي که از چدن نشکن مي باشد و صنعتگران مهر به عنوان با سابقه ترين توليد کننده در زمينه تجهيزات قالب بتن و کليه اتصالات قالب فلزي بتن سرجک سقفي را با بهترين کيفيت و به شکل تو پر توليد مي نمايد. فروش سرجک سقفي , خريد سرجک سقفي

فروش سرجک اصفهان

ویژگیهای متفاوت آن :

  1. میزان وزنی متناسب برای حمل کردن بار
  2. بی نیازی به کارگر ماهر
  • سهولت کار در باز و بسته کردن سرجک
  1. باربری کردن بسیار زیاد سرجک ها
  2. برای ساختن سرجک ها ازمیلگرد هایی ساده در سایز ۳۲ استاندارد شده در طول هایی دلخواه و ورقه ی ۳ یا ۴ میلی جهت ناودانی کردن بر طبق سفارشات مشتری ها استفاده و ایجاو و تولید می شوند.

 

عوامل موثر در فروش خوب محصولات

اعتقاد داشتن به تفكيك کردن بازاريابي از فروش: بازاريابي کردن مجموعه اي کامل از تمام تلاشهاي سازمان يافته و هدفمدی است كه هدف از آن در نهايت کار كسب کردن سود و شهرت براي بنگاه ها و موسسات است. اين نوع تلاشها از تحقيقاتی آغاز شده و همراه بــا فروش ادامه مي يابند. درحالي كه فروختن يعني هنر و توانايي که به ثمررساندن تمام تلاشهاي بازاريابي کرئن كه به مانند ايجاد بازار ها ، حفظ  کردن بازار يا افزايش دادن سهام بازار متجلي مي شوند. پس صاحبان موسسات بايد اين دو نوع فرايند را از هم تفكيك و جداسازی كنند و با نگاه صحيحتر به آنها بنگرند.
هدف گذاري کردن و برنامه ريزي در فروش محصولات
توليدات ناب و بدن مشکل
انتخاب کردن كالا براساس برخوردار بودن از مزيت نسبي
انتخاب کردن بازار براساس وجود مزيت های رقابتی
وجود کشش يا فلسفه ی مشتري گرايي
تبليغاتی موثر و هدفمند
يكپارچه کردن فعاليتهاي ارتباطي

سازمان و ساختاری دارای توزيع قوي و فراگير بودن آن

 

 

نوشتن نظر