داربست های مدولار چکشی

داربست های مدولار چکشی

داربست های مدولار چکشی دارای چه خصوصیاتی هستند؟

داربست های مدولار چکشی : برای ساخت سازه های مختلف که ارتفاع بلندی دارند از تجهیزات و وسایل مختلفی استفاده می کنند . یکی از این تجهیزات که برای دسترسی راحت تر به نقاطی که ارتفاع زیادی دارند طراحی شده است داربست مدولار چکشی است .

داربست مدولار چکشی داربستی است که پایه های افقی محکمی دارند که در اندازه های متفاوت ساخته می شوند . همراه این پایه ها تجهیزاتی به نام سرجک قابل رگلاژ موجود است که به وسیله آن می توان ارتفاع این داربست ها را تنظیم کرد . بخش های ابتدایی و انتهایی این داربست ها روی هم دیگر قرار می گیرند و توسط این سرجک های قابل رگلاژ به هم دیگر متصل می شوند .  با ضربات چکش و چند عدد پین می توان این داربست ها را به هم متصل کرد .

استفاده از این داربست ها باعث می شود که بازدهی پروژه ها افزایش پیدا کند و کار کارگران برای بالا و پایین آمدن راحت تر می شود .

ویژگی های داربست چکشی

  • داربست های چکشی را می توان براحتی باز و بسته کرد و برای برپایی آن نیاز به تجهیزات ویژه ای نیست . این موضوع باعث می شود که سرعت اجرای کار بسیار افزایش پیدا کند .
  • کار با داربست های چکشی محدودیت ندارد این به این معنی است که می توان در حین اجرای کار آن را توسعه داد .
  • از این داربست های چکشی می توان برای سقف هایی که مسطح نیستند هم استفاده کرد .
  • این داربست ها وزن کمی دارند و این باعث می شود که این داربست ها را بتوان به راحتی حمل کرد .

شرکت تنها پولاد

این شرکت در خرید و فروش تجهیزات قالب بندی بتن و محصولاتی از این دست فعالیت می کند . شرکت تنها پولاد با به کارگیری کارشناسان مجرب همه این محصولات را با بهترین کیفیت را ارایه می دهند . محصولات و تجهیزاتی مانند قالب بتن , قالب فلزی بتن , قالب بتن دست دوم , جک سقفی , جک ساختمانی , داربست مثلثی , داربست چکشی , داربست مثلثی دست دوم , داربست چکشی دست دوم , لوله داربست دست دوم , لوله داربستی , قالب بتن خاص , قالب بتن نو , قالب فلزی , اسکافلد , اسکافلد دست دوم , قالب تونلی , جک سقفی دست دوم , قالب گرد , قوطی پروفیل دست دوم , تخته سه لایی , تخته سه لایی دست دوم , پلی وود , سولجر نو , سولجر دست دوم  از این دست هستند .

این شرکت همه این محصولات را به صورت فرسوده تهیه می کند و با تعمیر توسط کارشناسان خود آن ها را به صورت دست دوم و کارکرده عرضه می کند . شما می توانید با توجه به بودجه پروژه و کاربری آن تجهیزات مورد نیاز پروژه را تهیه نمایید .

شرکت تنها پولاد در این سال هایی که فعالیت خود را آغاز کرده است تمام تلاش خود را نموده است که تجهیزات و محصولاتی را که به مشتریان خود عرضه می کند باکیفیت باشند و مشتریان از خرید خود راضی باشند .

قالب تونلی مشهد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *