داربست مثلثی اصفهان

داربست مثلثی اصفهان

داربست مثلثی اصفهان

در صنعت ساختمان سازی از تجهیزات و وسایل مختلف استفاده می شود . این تجهیزات و وسایل با توجه به کارایی و شرایط ساختمان در حال ساخت مورد استفاده قرار می گیرد .

این تجهیزات کار ساخت و ساز را آسان می کنند و سرعت اجرای پروژه را افزایش می دهند و در صرفه جویی زمان ساخت و ساز ها بسیار تاثیر گذارند . این تجهیزات هرکدام برای امور خاص مورد استفاده هستند .

یکی از این تجهیزات که ما به معرفی آن خواهیم پرداخت و در بیشتر موارد برای ساختن ساختمان های بلند مورد استفاده قرار می گیرند داربست مثلثی است .

داربست مثلثی اصفهان

این داربست ها از به هم پیوستن لوله هایی که در اندازه های استاندارد برش خورده اند و به هم جوش خورده اند ساخته شده اند . این لوله ها از موادی می سازند که مقاومت کافی را داشته باشند و در ارتفاعات بالا کج نشود .

این لوله ها اگر توان ومقاومت کافی را نداشته باشد موجب خسارت و حوادث ناگوار می شود .
اتصال این لوله ها و باز کردن آن ها بسیار آسان و ساده می باشد به همین دلیل کار با آن نیاز به مهارت و آموزش خاصی ندارد و می توان از کارگران ساده و آموزش ندیده نیز در این کار استفاده کرد .
این ساده بودن کار با داربست باعث شده که استفاده از آن در ساختمان ها پر طرفدار باشد و به دلیل هزینه نداشتن برای تربیت نیروی ماهر می توان گفت دارای صرفه اقتصادی نیز باشد.
این داربست ها در شهرهای مختلفی و توسط شرکت های مختلف تولید می شود یکی از این شهرها شهر اصفهان می باشد .

که داربست تولیدی این شهر به داربست مثلثی اصفهان مشهور است .

قبل از نصب داربست مثلثی باید چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

قبل از هر کاری باید توجه کنیم که زمینی که داربست روی آن قرار می گیرد باید سفت و محکم باشد تا توانایی تحمل بار را مخصوصا هنگام بتن ریزی داشته باشد .

در برخی موارد که در اطراف پروژه زمینی با این خصوصیات یافت نمی شود می توان از تخته هایی موسوم به تخته زیر پایی استفاده کرد .

در مرحله بعدی زمین زیر داربست و یا تخته زیر پایی را تراز می کنیم تا اختلاف ارتفاع باعث بروز مشکل در کار نشود . البته می توان اختلاف های کوچک را با وسیله هایی به نام سرجک تنظیم ورفع کرد .

در مواقعی که طول داربست زیاد باشد برای اطمینان از بست های داربست برای استحکام بیشتر استفاده می شود . این کار باعث می شود که داربست یکپارچه و یکدست بشود و ایمنی کار با آن برای کارگران بیشتر شود .

شرکت تنها پولاد از شرکتها ی ارایه دهنده تجهیزات ساختمانی

برای تهیه تجهیزات ساختمانی مانند داربست می توان به شرکت های مختلف که در این امر فعالیت می کنند مراجعه کرد .

یکی از شرکت هایی که بهترین و با کیفیت ترین محصولات ساختمانی را ارایه می دهد شرکت تنها پولاد است .

این شرکت دارای کادری متخصص هستند که شما را در خرید تان راهنمایی می کنند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *