خرید قالب بتن دست دوم

خرید قالب بتن دست دوم

خرید قالب بتن دست دوم

بتن ترکیبی از سیمان و مصالح دانه درشت است که کمی آب به آن اضافه شده است . بتن از قوی ترین مواد مورد استفاده در ساختمان ها به شمار می آید . می توان با ایجاد تغییر در ترکیبات بتن از آن برای کارهای مختلف بهره برد . بتن بعد از این که آب موجود در آن بخار می شود محکم می شود . در سازه های بتنی برای این که به بتن شکل مورد نظر را بدهند از قالب بتن استفاده می کنند . این قالب ها از انواع مختلف در بازار موجودند که از آن ها برای پروژه های مختلف استفاده می کنند .قیمت قالب بتن و خرید قالب بتن دست دوم با تنهاپولاد. به تعدادی از این انواع مختلف قالب های بتن اشاره می کنیم :

  • قالب بتن پلاستیکی : این قالب ها به دلیل این که از جنس پلاستیک هستند وزن کمی دارند . قالب های پلاستیکی را به صورت مجموعه ای از قالب ها تولید می کنند که به متصل اند . زمان تولید این قالب ها کم است و از این نظر استفاده از آن ها به صرفه است .
  • قالب بتن مهندسی : این قالب ها از چهارچوب هایی فلزی تشکیل شده است که توسط مهندسان طراحی شده اند . این قالب ها به سرعت تولید می شوند و طول عمر آن ها نیز بالا است .
  • قالب بتن آجری : این قالب ها از دیوارهای آجری با ضخامت های 10 الی 20 سانتی متر تشکیل شده است . بتن را در این دیواره های می ریزند .
  • قالب بتن فولادی : این قالب ها را زمانی به کار می برند که حجم پروژه زیاد باشد . این قالب ها طول عمر زیادی دارند و به علت همین کیفیت بالا از قیمت بالایی نیز برخوردارند .

قالب بندی

این مرحله از مراحل مهم ساختمان های بتنی است . ابتدا باید قالبی را برای سازه انتخاب نماییم که با کاربری آن متناسب باشد . قالب باید به گونه ای باشد که بتواند فشار وارده از سوی ساختمان را تحمل کند و دچار تغییر شکل نشود . قالب بتن نباید راه خروجی برای آب بتن داشته باشد . خروج آب بتن باعث خراب شدن بتن و به اصطلاح کرمو شدن آن می شود .

قالبی را که برای قالب بندی انتخاب می کنیم اگر به سرعت باز و بسته شود در زمان و هزینه های پروژه صرفه جویی می شود .

قالب برداری

در این مرحله باید توجه کنیم که قالب ها را زمانی برداریم که بتن به اندازه کافی محکم شده باشد . همچنین باید قالب ها و پایه ها را به نوبت  جمع آوری کنیم تا مشکلی برای بتن ایجاد نشود .

خرید قالب بتن دست دوم

برای خرید قالب بتن دست دوم ابتدا باید شرکتی را پیدا کنیم که این محصولات را با کیفیت مناسب ارایه کند . شرکت تنها پولاد شرکتی است که در خرید و فروش تجهیزات قالب بندی بتن و محصولاتی از این دست فعالیت دارد . شما می توانید با مشاوره با کارشناسان مجرب این شرکت محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *