خرید قالب بتن دست دوم گرگان

خرید قالب بتن دست دوم گرگان

خرید قالب بتن دست دوم گرگان

 

خرید قالب بتن دست دوم گرگان :تنها پولاد شرکتی است که در تولید و فروش تجهیزاتی مانند قالب بتنی , قالب بتن دست دوم , داربست مثلثی , جک سقفی , لوله داربستی , اسکافلد چکشی , سرجک قابل رگلاژ , قالب پل , اسکافلد مثلثی , قالب گرد فعالیت می کند . قالب بتن وسیله ای است که بتن را در آن می ریزند تا وقتی که بتن محکم می شود ظاهری یکدست داشته باشد .

قالب بتن چیست ؟

بتن ماده ای است که که پایه آن سیمان است و برای چسبندگی در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد . بتن بعد از تیخیر آب موجود در آن ساختاری محکم را به وجود می آورد . برای شکل دادن بتن در ساختمان از قالب های بتن استفاده می شود . قالب های بتن در شکل ها و جنس های گوناگون ساخته می شود و در ساختمان های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد .

قالب بندی از پراهمیت ترین مراحل ساخت سازه های بتنی است برای انجام هر چه بهتر قالب بندی باید قالبی مناسب ساختمانی که می خواهد ساخته شود را انتخاب کنیم . موارد دیگری نیز وجود دارد که در حین قالب بندی باید رعایت کنیم .

  • قالب ها را طوری باید بسازند و نصب کنند که شکلی به بتن بدهد که مورد انتظار است .
  • قالب های انتخابی باید به اندازه کافی محکم باشند تا بتوانند وزن بتن و فشار های وارده را تاب بیاورند .
  • هنگام قالب بندی باید قالب ها را مورد بازرسی قرار بدهیم و مطمئن شویم که درز و شکافی نداشته باشد . اگر در این قالب ها درزی باشد باعث خروج آب بتن و خراب شدن آن می شود .
  • این قالب ها باید به طوری طراحی شوند که قابل حمل باشند و کارگرها این توان را داشته باشند که قالب را جابه جا کنند .
  • قالب های مصرفی باید به راحتی باز و بسته شوند تا در زمان صرفه جویی شود .

انواع قالب های بتنی

  • قالب چوبی : از نخستین قالب های استفاده شده برای بتن که تخته های خورده چوب ساخته می شود . طول عمر این قالب ها کم است اما به دلیل منعطف بودن از آن حتی در کارهای پیچیده نیز استفاده می شود .
  • قالب مهندسی : این قالب توسط مهندسان طراحی شده است و چهارچوب هایی از جنس فلز می باشد . طول عمر این قالب ها بالا است و سرعت ساخت آن ها نیز زیاد است و استفاده از آن ها به صرفه است .
  • قالب فولادی : این قالب محکم و دارای طول عمر بالا است و در پروژه هایی که حجم کار بالاست مورد استفاده است . این طول عمر بالا باعث می شود که علی رغم قیمت بالا از آن ها استفاده شود .
  • قالب آجری : در این نوع قالب دیواری با ضخامت 10 تا 20 سانتی متری ساخته می شود که بتن را در این قالب می ریزند . در ساخت این قالب باید توجه کنیم که آب وارد آن ها نشود .

خرید قالب بتن دست دوم گرگان

خرید قالب بتن دست دوم گرگان را می توانید از شرکت تنها پولاد با بهترین کیفیت تهیه نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *