خرید قالب بتن دست دوم کرمان

خرید قالب بتن دست دوم کرمان

خرید قالب بتن دست دوم کرمان چگونه است؟

خرید قالب بتن دست دوم کرمان :بتن از موادی که برای اتصال مصالح از آن استفاده می کنند بتن از موادی مانند سیمان و مصالح دانه درشت و کمی آب تشکیل شده است . این ماده بعد بتن ریزی و خشک شدن ساختاری یکپارچه را به وجود می آورد .

در ساختمان های مختلف با طرح و نقش مختلف از قالب هایی با جنس و اندازه های مختلف استفاده می شود . شرکت تنها پولاد از شرکت هایی است که این تجهیزات را تولید وبه فروش می رسانند . شما می توانید با آشنا شدن با هر کدام از این قالب ها و ویژگی های آن ها قالب مورد نظر پروژه خود را انتخاب کنید .

قالب بتن

بتن مخلوطی از موادی مانند مصالح دانه درشت و سیمان و مقداری آب است . بتن را در قالب هایی می ریزند تا شکل بگیرند . در خرید قالب بتن دست دوم کرمان این قالب از مواد گوناگونی ساخته می شوند و هر کدام از این ها برای مقاصد خاصی استفاده می شود .

  • قالب بتن چوبی : از قدیم این قالب استفاده می شود و می توان گفت از نخستین قالب های بتن است . این قالب از تخته های خورده چوب و سه لایی ساخته می شود و طول عمر این قالب ها کم است . زمان ساخت این قالب ها زیاد است و زمان اجرای کار را بالا می برد .
  • قالب بتن مهندسی : این قالب ,قالب فلزی بتن است و چهار چوب های این قالب از فلزهایی مانند فولاد و آلومینیوم در آن به کار می رود . در این قالب ها زمان ساخت پایین آمده است و طول عمر آن نیز افزایش یافته است .
  • قالب بتن پلاستیکی : این قالب از جنس پلاستیک است و به همین دلیل وزن آن کم است و سبک می باشد . این قالب ها به هم متصل هستند . از این قالب ها برای ساخت خانه های انبوه و هزینه کم بسیار کاربرد دارند .
  • قالب بتن روپوش دارعایق موقت : این قالب ها در کارگاه ساخته می شود و خاصیت آن این است که عایق است . بعد از اتمام بتن ریزی این قالب در ساختمان باقی می مانند و ساختمان را در برابر صدا و رطوبت عایق می کنند .
  • قالب بتن کوفور و یا صندوقی : این قالب قالبی ماندگار و با طول عمربالاست و از دو شبکه چهار خانه که با بندهایی که می توانند تا بخورند تقویت شده اند .
  • قالب بتن فولادی : این قالب اغلب در پروژه هایی مورد استفاده اند که حجم کار بسیار بالا باشد . هزینه استفاده از این قالب ها چشم گیر است اما به دلیل کارایی و طول عمر بالا استفاده می شود .

خرید قالب بتن دست دوم کرمان

برای خرید قالب بتن دست دوم کرمان باید ساختمانی که ساخته می شود مورد بررسی قرار بگیرد و قالب مناسب آن انتخاب و خریداری شود . این قالب ها را می توان به صورت قالب بتن دست دوم و یا قالب بتن نو تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد . این قالب ها را به هر صورتی که تهیه می کنیم باید توجه بکنیم که کیفیت آن مناسب باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *