خرید قالب بتن دست دوم کرمان

بتن از موادی که برای اتصال مصالح از آن استفاده می کنند بتن از موادی مانند سیمان و مصالح دانه درشت و کمی آب تشکیل شده است . این ماده بعد بتن ریزی و خشک شدن ساختاری یکپارچه را به وجود می آورد . در ساختمان های مختلف با طرح و نقش مختلف از قالب هایی با جنس و اندازه های مختلف استفاده می شود . شرکت تنها پولاد از شرکت هایی است که این تجهیزات قالب بتن نو و دست دوم را تولید وبه فروش می رسانند . شما می توانید با آشنا شدن با هر کدام از این قالب ها و ویژگی های آن ها قالب مورد نظر پروژه خود را انتخاب کنید .خرید قالب بتن دست دوم کرمان با شرکت تنهاپولاد

قالب بتن چیست و چه کاربردی دارد ؟

بتن مخلوطی از موادی مانند مصالح دانه درشت و سیمان و مقداری آب است . بتن را در قالب هایی می ریزند تا شکل بگیرند . این قالب از مواد گوناگونی ساخته می شوند و هر کدام از این ها برای مقاصد خاصی استفاده می شود .

  • قالب بتن چوبی : از قدیم این قالب استفاده می شود و می توان گفت از نخستین قالب های بتن است . این قالب از تخته های خورده چوب و سه لایی ساخته می شود و طول عمر این قالب ها کم است . زمان ساخت این قالب ها زیاد است و زمان اجرای کار را بالا می برد .
  • قالب بتن مهندسی : این قالب ,قالب فلزی بتن است و چهار چوب های این قالب از فلزهایی مانند فولاد و آلومینیوم در آن به کار می رود . در این قالب ها زمان ساخت پایین آمده است و طول عمر آن نیز افزایش یافته است .
  • قالب بتن پلاستیکی : این قالب از جنس پلاستیک است و به همین دلیل وزن آن کم است و سبک می باشد . این قالب ها به هم متصل هستند . از این قالب ها برای ساخت خانه های انبوه و هزینه کم بسیار کاربرد دارند .
  • قالب بتن روپوش دارعایق موقت : این قالب ها در کارگاه ساخته می شود و خاصیت آن این است که عایق است . بعد از اتمام بتن ریزی این قالب در ساختمان باقی می مانند و ساختمان را در برابر صدا و رطوبت عایق می کنند .
  • قالب بتن کوفور و یا صندوقی : این قالب قالبی ماندگار و با طول عمربالاست و از دو شبکه چهار خانه که با بندهایی که می توانند تا بخورند تقویت شده اند .
  • قالب بتن فولادی : این قالب اغلب در پروژه هایی مورد استفاده اند که حجم کار بسیار بالا باشد . هزینه استفاده از این قالب ها چشم گیر است اما به دلیل کارایی و طول عمر بالا استفاده می شود .

خرید قالب بتن دست دوم کرمان

برای خرید این قالب ها باید ساختمانی که ساخته می شود مورد بررسی قرار بگیرد و قالب مناسب آن انتخاب و خریداری شود . این قالب ها را می توان به صورت قالب بتن دست دوم و یا قالب نو تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد . این قالب ها را به هر صورتی که تهیه می کنیم باید توجه بکنیم که کیفیت آن مناسب باشد .خرید قالب بتن دست دوم کرمان با قیمت های بسیار مناسب را از تنهاپولاد بخواهید.

خرید قالب بتن دست دوم قزوین

نوشتن نظر