خرید قالب بتن دست دوم کرج

خرید قالب بتن دست دوم کرج

خرید قالب بتن دست دوم کرج

 

خرید قالب بتن دست دوم کرج :  ساخت وساز صنعتی است که در آن از تجهیزات و لوازم  بسیاری کاربرد دارد . یکی از موادی که برای محکم کردن و اتصال مصالح در ساختمان ها استفاده می شود بتن است . بتن از بهترین و کارآمد ترین مواد مصرفی در ساختمان ها است و در هر ساختمانی که ساخته می شود می توان گفت که از بتن استفاده می شود . برای استفاده از بتن در ساختمان آن ها را در قالب های مختلفی می ریزند .

قالب بتن

بتن ترکیبی از موادی مانند سیمان و مصالح دانه درشت است که آب را به آن ها اضافه می کنیم . بتن را می توان در مصارف مختلف استفاده کرد البته با کمی تغییر در ترکیبات آن و مواد سازنده  استفاده شده در آن . بتن را در قالب های مختلف می ریزند و بعد از سفت ومحکم شدن آن ساختاری یکپارچه و محکم به وجود می آید .

این قالب ها از جنس های مختلف ساخته می شوند و از هرکدام از آن ها می توان در مصارف گوناگون بهره برد .

قالب های بتن در چند نوع تولید می شود ؟

  • قالب چوبی : از اولین قالب هایی که برای بتن ریزی در ساختمان مورد استفاده قرار گرفت این قالب های چوبی است . در ساخت این قالب از تخته های سه لایی و یا تخته های خورده چوب استفاده می شود . ساخت این قالب ها زمان بر و طول عمر آن ها پایین است اما دلیلی که باعث می شود از این قالب هنوزهم استفاده شود انعطاف پذیری آن است .
  • قاالب مهندسی : این قالب توسط مهندسان و طراحان ساخته شده است . این قالب فلزی بتن است و در ساخت آن از فلز هایی مانند فولاد و آلومینیوم استفاده شده است . این قالب ها در مدت زمان کوتاهی ساخته می شوند و سرعت انجام کار را افزایش می دهند . علاوه بر این طول عمر این قالب ها نیز بالا می باشد .
  • قالب پلاستیکی : این قالب ها به هم متصل اند و به شکل مجموعه ای از قالب ها هستند . قالب های پلاستیکی سبک و مقاوم اند و می توان آن ها را بازیافت کرد . تولید این نوع قالب به صورت انبوه صورت می گیرد و زمان انجام کار را پایین می آورد و به همین دلیل می تواند برای ساخت خانه های زیاد با هزینه کم بهترین انتخاب باشد .
  • قالب فولادی : این نوع قالب را به طور معمول در پروژه هایی که حجم کار زیاد است استفاده می کنند . قیمت این نوع قالب بالا است اما به علت طول عمر بالی آن مهندسان راضی به استفاده از آن در کار خود می شوند .
خرید قالب بتن دست دوم کرج

خرید قالب بتن دست دوم کرج را با توجه به نیاز کار انتخاب می کنیم و با توجه به محدوده مالی پروژه می توانیم قلب بتن نو و یا قالب بتن دست دوم تهیه بکنیم . شرکت تنها پولاد در تولید و فروش این محصولات فعالیت می کند و شما می توانید خریدی با اطمینان خاطر را با خرید از این شرکت تجربه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *