خرید قالب بتن دست دوم مشهد

خرید قالب بتن دست دوم مشهد

خرید قالب بتن دست دوم مشهد چگونه است ؟

خرید قالب بتن دست دوم مشهد :از سال های دور از بتن به عنوان ماده ای اتصال دهنده در ساختمان سازی استفاده می کردند . در طول این سال ها از مواد مختلفی برای این منظور استفاده شد اما به علت نداشتن کیفیت ترک خوردند و از بین رفتند و طول عمر کمی داشتند . از بهترین و قوی ترین  مصالح استفاده شده در سازه ها بتن می باشد و هنوز هم ماده ای در طی این سال ها نتوانسته جایگزین آن شود . ما در این جا می خواهیم به معرفی بتن و قالب های بتن بپردازیم .

قالب بتن

بتن از ترکیب موادی مثل سیمان و مصالح دانه درشت و آب تشکیل شده است . این مواد در طی زمان سفت می شود و نقش اتصال دهندگی خود را ایفا می کنند . بتن را با ایجاد تغییر در مواد سازنده در مصارف گوناگون می توان استفاده کرد . در ساختمان سازی بتن را در قالب های مختلفی می ریزند .در خرید قالب بتن دست دوم مشهد می توان انواع مختلفی تهیه کرد.

انواع مختلف قالب های بتن

هر کدام از این قالب ها با توجه به ویژگی هایی که دارند را برای مقاصد مختلف استفاده می کنند .

  • قالب چوبی : این قالب ها از چوب ساخته می شود این چوب معمولا از تخته های سه لایه و یا تخته های خورده چوب ساخته می شوند . ساختن این قالب ها در کارگاه کمی زمان بر است و به همین دلیل استفاده از این قالب برای پروژه ها ی بزرگ و عظیم مناسب نیست . طول عمر این قالب ها نیز کوتاه می باشد و به علت انعطاف پذیر بودن آن است که حتی در ساختمان های دارای طرح های پیچیده نیز از آن استفاده می شود .
  • قالب مهندسی : این قالب هااز قالب فلزی بتن محسوب می شود و دارای چهار چوب هایی فلزی است . زمان ساخت در این قالب ها کاهش یافته و سرعت اجرای آن در ساختمان افزایش می یابد . چون این قالب ها فلزی اند دارای طول عمر بالایی است .
  • قالب پلاستیکی : این قالب ها به هم متصل اند و بسیار سبک و قابل بازگشت به محیط زیست هستند . طول عمر این قالب ها نیز بالاست و سرعت ساختشان نیز به دلیل تولید انبوه بالا است . از این قالب ها معمولا برای ساخت خانه های زیاد با هزینه کم استفاده می شود .
  • قالب فولادی : در پروژه هایی که حجم کار زیاد باشد استفاده از قالب های فولادی به صرفه است . قیمت این قالب ها بالاست اما با توجه به عمر زیادی که دارند این هزینه قابل جبران می شود .

خرید قالب بتن دست دوم مشهد

این قالب ها را هم می توانید به صورت قالب بتن نو و به صورت قالب بتن دست دوم خریداری بکنید . شرکت تنها پولاد از شرکت هایی است که این تجهیزات را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارایه می کند . شرکت تنها پولاد با داشتن کادری مجرب می تواند به شما درخرید قالب بتن دست دوم مشهد راهنمایی می کند و شما بتوانید بهترین تجهیزات را برای پروژه خود تهیه کنید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *