خرید قالب بتن دست دوم قم

خرید قالب بتن دست دوم قم

خرید قالب بتن دست دوم قم

 

خرید قالب بتن دست دوم قم : برای ساخت اکثر ساختمان ها ازبتن برای اتصال مصالح به یکدیگر استفاده می شود . بتن از قوی ترین و محکم ترین مواد اتصال دهنده است . برای شکل دهی بتن از قالب ها استفاده می شود . این قالب ها در اندازه های مختلف و جنس های مختلف تولید می شوند . این قالب ها را برای ساختمان ها با کاربری های گوناگون استفاده می شود .

قالب بتن

بتن از ترکیب مواد گوناگونی مانند سیمان و مصالح دانه دشت و آب ساخته شده است . این مواد در گذر زمان سفت ومحکم می شود . برای این که این ماده یکدست و مرتب خشک شود آن را در قالب ها می ریزند . بتن را می توان با ایجاد تغییر در مواد اولیه در مصارف دیگر نیز استفاده کرد .

بتن از زمان های دور در ساختمان سازی استفاده می کردند . در این زمان ها از مواد دیگری نیز برای اتصال مصالح در ساختمان ها استفاده کردند اما بعد از گذشت مدت زمانی فرسوده می شدند و از بین می رفتند . بنابراین این ماده ها هنوز نتوانسته اند جای بتن را بگیرند و بتن از قوی ترین مواد اتصال دهنده شناخته می شوند .

قالب های بتنی متنوع :

  • قالب بتنی چوبی : این قالب ها از تخته های سه لایی و یا تخته های خورده چوب ساخته شده است و از نخستین قالب های بتن است . این قالب دارای طول عمر کم و سرعت ساخت پایین است و به دلیل انعطاف پذیر بودن آن است که از باعث می شود که از آن استفاده شود .
  • قالب مهندسی : قالب های مهندسی توسط مهندسان طراحی شده است و طول عمر آن بالا و سرعت ساخت آن نیز بسیار افزایش یاقته است . این قالب ها از چهارچوب های فلزی از جنس فولاد و آلومینیوم هستند .
  • قالب های پلاستیکی : این قالب ها به صورت مجموعه ای از قالب های به هم متصل ساخته شده است . این قالب به دلیل این که از جنس پلاستیک هستند بسیار سبک هستند و علاوه بر این وزن سبکی که دارند از مقاومت بالایی نیز برخوردارند .
  • قالب های فولادی : این قالب ها برای اجرای پروژه هایی که حجم کار بالاست استفاده می شود . این قالب ها با این که هزینه بالایی دارند اما به علت طول عمر بالا از آن ها استفاده می شوند .
  • قالب های روپوش دار ( عایق ) : این عایق ها در کارگاه ها از مواد عایق رطوبت و صدا استفاده می شود . این قالب ها بعد از بتن ریزی در محل کار با قی می مانند و به عنوان عایق رطوبت و صوت ایفای نقش می کنند .
خرید قالب بتن دست دوم قم

این قالب ها را می توان به صورت نو ودست دوم و کارکرده بخرید . این قالب ها را به هر صورت که می خرید باید توجه کنیم که کیفیت لازم را داشته باشند و در هنگام کار دوام و استحکام کافی را داشته باشند وبه زودی فرسوده نشود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *