خرید قالب بتن دست دوم قم

برای ساخت اکثر ساختمان ها ازبتن برای اتصال مصالح به یکدیگر استفاده می شود . بتن از قوی ترین و محکم ترین مواد اتصال دهنده است . برای شکل دهی بتن از قالب ها استفاده می شود . این قالب ها در اندازه های مختلف و جنس های مختلف تولید می شوند . این قالب ها را برای ساختمان ها با کاربری های گوناگون استفاده می شود .خرید قالب بتن دست دوم قم با شرکت تنهاپولاد.

قالب بتن

بتن از ترکیب مواد گوناگونی مانند سیمان و مصالح دانه دشت و آب ساخته شده است . این مواد در گذر زمان سفت ومحکم می شود . برای این که این ماده یکدست و مرتب خشک شود آن را در قالب ها می ریزند . بتن را می توان با ایجاد تغییر در مواد اولیه در مصارف دیگر نیز استفاده کرد . بتن از زمان های دور در ساختمان سازی استفاده می کردند . در این زمان ها از مواد دیگری نیز برای اتصال مصالح در ساختمان ها استفاده کردند اما بعد از گذشت مدت زمانی فرسوده می شدند و از بین می رفتند . بنابراین این ماده ها هنوز نتوانسته اند جای بتن را بگیرند و بتن از قوی ترین مواد اتصال دهنده شناخته می شوند .

قالب های بتنی متنوع

  • قالب بتنی چوبی : این قالب ها از تخته های سه لایی و یا تخته های خورده چوب ساخته شده است و از نخستین قالب های بتن است . این قالب دارای طول عمر کم و سرعت ساخت پایین است و به دلیل انعطاف پذیر بودن آن است که از باعث می شود که از آن استفاده شود .
  • قالب مهندسی : قالب های مهندسی توسط مهندسان طراحی شده است و طول عمر آن بالا و سرعت ساخت آن نیز بسیار افزایش یاقته است . این قالب ها از چهارچوب های فلزی از جنس فولاد و آلومینیوم هستند .
  • قالب های پلاستیکی : این قالب ها به صورت مجموعه ای از قالب های به هم متصل ساخته شده است . این قالب به دلیل این که از جنس پلاستیک هستند بسیار سبک هستند و علاوه بر این وزن سبکی که دارند از مقاومت بالایی نیز برخوردارند .
  • قالب های فولادی : این قالب ها برای اجرای پروژه هایی که حجم کار بالاست استفاده می شود . این قالب ها با این که هزینه بالایی دارند اما به علت طول عمر بالا از آن ها استفاده می شوند .
  • قالب های روپوش دار ( عایق ) : این عایق ها در کارگاه ها از مواد عایق رطوبت و صدا استفاده می شود . این قالب ها بعد از بتن ریزی در محل کار با قی می مانند و به عنوان عایق رطوبت و صوت ایفای نقش می کنند .

خرید قالب بتن دست دوم قم

این قالب ها را می توان به صورت نو ودست دوم و کارکرده بخرید . خرید قالب بتن دست دوم قم را به هر صورت که می خرید باید توجه کنیم که کیفیت لازم را داشته باشند و در هنگام کار دوام و استحکام کافی را داشته باشند وبه زودی فرسوده نشود .

خرید قالب بتن دست دوم ارومیه

نوشتن نظر