خرید قالب بتن دست دوم اردبیل

خرید قالب بتن دست دوم اردبیل

خرید قالب بتن دست دوم اردبیل

 

خرید قالب بتن دست دوم اردبیل : برای ساخت ساختمان ها از انواع مختلف ساخت استفاده می شود . نوعی از این ساختمان سازی به کمک بتن است که به این ساختمان ها سازه های بتنی می گویند .

در سازه های بتنی یکی از مهم ترین مراحل انجام کار قالب بندی است . انجام صحیح و درست این مرحله هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ زمان انجام کار صرفه جویی می شود .

انواع قالب بندی وشرایط آن :

در سازه های بتنی بتن را در قالب هایی با انواع و جنس های مختلف می ریزند تا این بتن که خشک می شود شکل درست و پایداری را داشته باشد . برای اجرای درست قالب بندی در ساختمان ها باید قالبی را برای ساختمان انتخاب کنیم که با کارکرد و ویژگی های آن ساختمان هم خوانی داشته باشد .

افرادی که اقدام به قالب بندی می کنند باید به این کار آشنا باشند تا بتوانند این قالب ها را در محل مناسب قرار بدهند و بعد از این که توانستند آن را در محل مناسب گذاشتند آن ها را مورد بازرسی قرار بدهند تا درز و شکاف هایی وجود نداشته باشند که آب بتن از طریق این ها خارج شود .

برای قالب بندی باید نکاتی را رعایت کنیم که ما به چند مورد اشاره می کنیم :

  • قالب ها را باید طوری نصب کنیم که بتن در همان اندازه و شکلی که مورد نظر است به دست آید .
  • قالب هایی که مورد استفاده قرار می گیرد باید مقاوم باشند تا بتوانند نیروی وارد بر آن را تحمل کنند .
  • قالب ها باید به گونه ای باشند که به راحتی باز و بسته شوند تا در اجرای پروژه هزینه و زمان هدر نرود .
  • قالب ها باید به گونه ای باشد که قابل حمل و جابه جایی باشند .
  • قالب ها را باید درز گیری کینم که شیره بتن خارج نشود و کار خراب نشود .

قالب بتن و انوع آن :

  • قالب آجری : توسط آجر دیوارهایی با ضخامت 10 تا 20 سانتی متری ساخته می شود و بتن در این قالب ریخته می شود .
  • قالب چوبی : این قالب را توسط تخته های چوبی می سازند که این قالب ها انعطاف پذیرند و این از مهم ترین ویژگی های این قالب است .
  • قالب فولادی : این قالب از طول عمر بالا و قیمت بالایی برخوردار است . به علت کیفیت بالای این قالب ها حتی با وجود قیمت بالا از آن ها استفاده می شود .
خرید قالب بتن دست دوم اردبیل :

خرید قالب بتن دست دوم اردبیل از راه های مختلف امکان پذیر است . یکی از این راه ها خرید از شرکت تنها پولاد است . شرکت تنها پولاد انواع مختلفی از محصولات را اعم از قالب بتن دست دوم , قالب فلزی بتن , داربست مثلثی , جک سقفی و … ارایه می نماید . شما این محصولات را با بهترین کیفیت از این شرکت می توانید تهیه کنید و با مشاوره با کارشناسان این شرکت خریدی مناسب را داشته باشیم .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *