جک سقفی دست دوم

آیا جک سقفی دست دوم کیفیت خوبی دارد؟

جک سقفی دست دوم::جک سقفی یکی از انواع لوازم ساختمانی می باشد که در امور ساختمان سازی مصرف بسیاری دارد.

کاربرد اصلی این جک ها نگهداری از سقف هایی می باشد که تازه ایجاد شده اند این سقف ها می توانند شامل سقف هایی از جنس بتن و یا حتی یونولیت و … باشند.در واقع این سقف ها چون به تازگی زده شده اند نیازمند این می باشند که به طور موقت نگهداری شوند و برای این کار  از جک سقفی آکبند و یا جک سقفی دست دوم استفاده می شود.

جک های سقفی در بین ساختمان سازان با نام های مختلفی از قبیل جک فلزی و یا جک تلسکوپی و… شناخته می شود.

این جک ها در ارتفاع های مختلف 4 و 4.5 و 5 متری وجود دارند که البته از ویژگی های مهم این جک ها قابلیت تنظیم شدن ارتفاع آن ها می باشد.در واقع شما هر کدام از این جک ها را خریداری کنید می توانید ارتفاع آن را نیز به دلخواه خود تنظیم کنید.

با توجه به این موضوع که امروزه ساخت و ساز های کلان در اکثر شهر ها رو به افزایش می باشد استفاده از لوازم ساختمانی با کیفیت نیز مورد توجه بسیاری از ساختمان ساز ها نیز قرار گرفته است.

یکی از شرکت های بسیار معتبر ارائه کننده ی انواع لوازم ساختمانی با کیفیت و مقاوم شرکت تنهاپولاد می باشد.

این شرکت سالیان زیادی است که در این زمینه فعالیت کرده و با ارائه ی محصولات با کیفیت از قبیل قالب بتن و قالب فلزی وداربست مثلثی و… در نوع آکبند و دست دوم جایگاه خوبی در بین مشتریان خود پیدا کرده است.

این شرکت ارائه کننده ی جک سقفی در اندازه های مختلف به صورت آکبند و یا دست دوم می باشد.لازم به ذکر است که محصولات دست دوم این شرکت نیز کاملا تضمین شده از لحاظ کیفی بوده و  بسیار با دوام می باشد.

فروش جک سقفی | خرید جک سقفی

نوشتن نظر