قالب و تجهیزات قالب بندی بتن دست دوم در کیش

تجهیزات قالب بندی بتن

تجهیزات قالب بندی بتن تنها پولاد

تجهیزات قالب بندی بتن که با نام های قالب بتن دست دوم ، قالب فلزی  دست دوم، قالب فلزی بتن دست دوم شناخته می شود در اندازه و ابعاد مختلف عرضه میگردند. وجود تسمه ی پانچ شده با فاصله ای منظم و یکسان برروی این قالب ها که قالب های همه کاره نیز نامیده می شوند باعث می شود که ازهرجهت و با هر اندازه ای برروی یکدیگر متصل شوند و اندازه های گوناگون و متنوعی را ایجاد نمایند. باتوجه به استقامت بالای قالب های مدولار در قالب بندی می توان بیش از 150 بار از آنها استفاده کرد.

کنج های مدولار در قالب و تجهیزات قالب بندی بتن دست دوم :

برای اتصال پانل های مجاور هم از قالب کنج های مدولار استفاده می کنند. این کنج ها از لحاظ سازه ای مانند قالبهای مدولار( قالب بتن، قالب فلزی، قالب فلزی بتن می باشند) و کلیه قابلیتها و مشخصات و ویژگی های قالبهای مدولار را دارا میباشند.

قالب های گرد دست دوم:

جهت اجرای ستونهای مدور (مقطع گرد) از دو قالب نیم دایره استفاده می شود که توسط پین و گوه یا کلیپس به هم وصل می شوند. اندازه نیم دایره ها باید متناسب با قطر ستون انتخاب شود. این قالب ها با توجه به اندازه و قطرستون طراحی شده و برای ستون هایی با قطر متفاوت قابل استفاده نیستند.

سولجردست دوم :

برای پشت بند عمودی در قالب دیوار از مقطع ناودانی دوبله ای به نام سولجر استفاده می شود. سولجرها در اندازه های نیم متر تا 4 متر تولید می شوند.  در بالا و پایین سولجر صفحات فولادی قراردارند که چهار سوراخ در آنها تعبیه شده است تا امکان افزایش ارتفاع را با پیچ و مهره نمودن آنها فراهم نماید.

قالب های مدولار دست دوم :

قالب های مدولار که با نامهای قالب بتن، قالب فلزی، قالب فلزی بتن نیز شناخته می شوند در اندازه و ابعاد مختلف عرضه میگردند.

کنج های مدولار دست دوم :

برای اتصال پانل های مجاور هم از کنج های مدولار استفاده می شود.

کنجهای خارجی: از این کنج ها برای پوشش دادن قسمت بیرونی سطوح بتن در گوشه های کار استفاده می گردد .

کنجهای داخلی: این کنج ها جهت اتصال دو قالب مجاور هم در قسمتهای داخلی مانند دیوار و ستون، دیوار به دیوار و … می باشد.

قالب های گرد دست دوم :  

جهت اجرای ستونهای مدور (مقطع گرد) از دو قالب نیم دایره استفاده میشود که توسط پین و گوه یا کلیپس به هم متصل می شوند. اندازه نیم دایره ها باید متناسب با قطر ستون انتخاب گرد.این قالب ها با توجه به اندازه و قطرستون طراحی شده و برای ستون هایی با قطر متفاوت قابل استفاده نیستند.

سولجر دست دوم :

در قالب دیوار و پشت لوله افقی از سولجر به عنوان پشت بند عمودی استفاده می گردد. قالب های دیوار که توسط سولجر و لوله به صورت یکپارچه درآمده است را می توان به صورت یک سیستم یکپارچه با چرثقیل جابجا نموده و بدون بازوبسته کردن آنها مجددا استفاده نمود.

قیمت قالب و تجهیزات قالب بندی بتن دست دوم

از لحاظ وزنی در حالت عادی نباید بین قالب بتن دست دوم و نو تفاوتی وجود داشته باشد. ولی در مواردی که بتن روی قالب بتن چسبیده و تمیز نشده است طبعتا سنگین تر از قالب نو خواهد داشت. شرکت های خرید و فروش قالب های دست دوم بعد از خرید قالب های دست دوم باید آنها را تمیز و روغن کاری کرده و سپس دوباره آماده فروش نمایند.

نحوه فروش قالب و تجهیزات قالب بندی بتن دست دوم

اگر قصد خرید تجهیزات قالب بندی دست دوم دارید. برای خریدقالب بتن دست دوم و سایر تجهیزات قالب بندی دست دوم بهتر است خریدار در محل فروش حضور داشته باشد. که قبل از خرید از قالب بتن و تجهیزاتی که مورد نیاز هست بازدید به عمل آورده و از کیفیت و میزان سلامت تجهیزات مطمئن شود. و بعد از توافق قیمت، تجهیزات قالب بندی مورد نیاز بارگیری شوند.

در صورتی که  امکان خرید حضوری برای شما مقدور نباشد می توانید تماس گرفته و از موجود بودن تجهیزات مورد نیازتون به تعداد نیازتون اطمینان حاصل کنید بعد از آن می توانید از باربری های مورد اعتماد ماشین گرفته و با راننده هماهنگ کنید بعد از بارگیری مبلغ بار رو واریز کنید تا تجهیزات مورد نظرتون ارسال شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *