نئوپان 18 میل

اگر بخواهیم به طور ساده بگوییم که نئوپان چیست وچه کاربرد هایی دارد باید بگوییم که در واقع نئوپان از فشردن خرده چوب های زائد و یا خاک اره یا تراشه های چوب بری و چسب , تحت فشار و گرما تولید می شود. برای این که محصول نهایی را ضد حریق و ضد آب و ضد پوسیدگی در برابر حشرات کنند در هنگام ساخت از مواد شیمیایی چون وکس , رنگ و عامل های مرطوب کننده و رها سازی استفاده می کنند. و بعد از آن که رزین و ماده شیمیایی و تراشه های چوب با همدیگر مخلوط شدند , ترکیب نهایی که به شکل مایع است به صورت صفحه در می آید. نئوپان ها چندین بار طی فرایند فشرده سازی قرار می گیرند تا چوب و چسب بیشتر به هم آمیخته بشوند. معروف ترین نوع آن ها که در کف و دیوار استفاده می شود OSB می باشد.از نئوپان ها در دکوراسیون داخلی ساختمان ها و سرویس خواب و کابینت سازی و کمد وقفسه و هم چنین مبلمان و درب های چوبی استفاده می شود.خرید نئوپان 18 میل با شرکت تنهاپولاد.

برای خرید انواع تجهیزات ساختمان سازی اعم از داربست مثلثی و لوله داربستی و جک سقفی و جک ساختمانی و پلی وود و همچنین اطلاع از قیمت قالب بتن با شرکت تنهاپولاد تماس حاصل نمایید.

نئوپان 18 میل چیست

نئوپان 18 میل یکی از انواع نئوپان ها می باشد که در شرکت تنها پولاد تولید و عرضه می شود. شرکت تنها پولاد شرکتی می باشد که در زمینه تولید لوازم ساختمان سازی یا لوازم مورد نیاز پروژه های عمرانی فعالیت دارد. این شرکت انواع لوله وپروفیل وهم چنین انواع داربست مثل داربست مثلثی وتمام لوازمی که در ساختمان سازی مورد نیاز می باشد را تولید و عرضه می نماید. کارکنان این شرکت تمام تلاش خود را در جهت تولید محصولات باکیفیت و مطابق با علم روز دنیا به کار می گیرند. در این شرکت از افرادی متخصص و توانمند به کار گرفته شده است.

انواع نئوپان های روکش دار

تخته چوب بدون روکش – تخته چوب با روکش طبیعی – تخته چوب با روکش مصنوعی – تخته چوب لاک کاری شده – نئوپان با روکش ملامینه

نئوپان با روکش ملامینه : بیشتر نئوپان های خام شرکت با روکش ملامینه روکش زده می شود. هم چنین کاغذ اغشته ملامینه مورد استفاده در این رابطه از بهترین نوع کاغذ انتخاب می شود. برای روکش از دو دستگاه پرس روکش ملامینه استفاده می شود.

انواع روش ساخت نئوپان ها

نئوپان 18 میل حاصل از پرس صفحه ای : دراین نوع از روش ساخت جهت طول ذرات تخته چوب مرتب می شوند. تخته های یکنواخت یک لایه , تخته های سه لایه , تخته های چند لایه و تخته های بدون لایه از دسته بندی های این محصول به حساب می آیند.

نئوپان حاصل از پرس قالبی : صفحات پرس قالبی به اشکال فرورفته و انحنادار و برجسته و پروفیل دار می باشند. تفاوت این نئوپان با نئوپان ساخته شده از روش پرس صفحه ای فقط شکل صفحه پرس می باشد.

نئوپان حاصل از پرس غلتکی : در این نوع از روش ساخت مخلوط خرده چوب و چسب از میان غلتکی که حرکت چرخشی دارد می گذرند و به ضخامت تنظیم شده در می آیند. از این روش می توان تخته چند لایه , سه لایه و یک لایه و حتی بدون لایه ساخت.

نئوپان 16 میل

نوشتن نظر