قیمت لوله داربست 3 متری

ویژگی لوله داربست ها :

از لوله داربست ۳ متری به عنوان عضو اصلی سازه های داربست استفاده می شود . لوله داربست ها دارای دو وزن سنگین ۵/۱۷ کیلوگرم و در وزن سبک ۵/۱۴ کیلوگرم تولید شده و معمولا در شاخه ۶ متری تولید می شود. اما به دلیل ارتفاع های متفاوت ساختمان ها ممکن است این طول استاندارد کم وزیاد شود. لوله داربست ها دارای قطر ۳/۴۸ میلی متر می باشند که به لوله داربست با قطر ۵ سانتی متری معروفند. ضخامت لوله داربست ها از ۵/۱ تا ۳ میلی متر می باشد. ضخامت لوله داربست های دارای وزن سنگین ۵/۲ میل است و ضخامت لوله های سبک ۲۲ میل می باشد.قیمت لوله داربست 3 متری  مناسب و به صرفه از شرکت تنهاپولاد بخواهید.

موارد مصرف لوله داربستی :

از لوله داربست ۳ متری سنگین برای اجرای ساختمان های بتنی استفاده می شود زیرا لوله های سنگین در برابر بتن ریزی و فشار بتن مقاوم می باشند. از لوله داربست ها برای اجرای نمای ساختمان ها و تکیه گاه سقف های بتنی ومواردی از این قبیل استفاده می شود.

تعریف داربست و قیمت لوله داربست 3 متری و انواع آن:

حال به تعریف  داربست خواهیم پرداخت . داربست چیست ؟ داربست سازه ای است که برای اجرای پروژه های عمرانی و صنعتی در محل موردنظر مونتاژ شده و بعد از اجرای عملیات از هم باز شده و به راحتی جمع آوری می شود. به همین دلیل به این سازه ، سازه ای موقت گفته می شود. داربست ها دارای انواعی از قبیل موارد زیر می باشد که یک به یک توضیح داده می شود. در مورد قیمت لوله داربست دست دوم نمی توان دقیق نظر داد زیرا قیمت لوله داربست 3 متری  با توجه به نوسانات بازار مشخص نمی باشد.

داربست چوبی ،که برای ساخت آن از نردبان مخصوص و گوب گرد استفاده می شود. در کل به داربست هایی که از تخته ، خرک و پل موقت برپا می شوند داربست چوبی می گویند.

داربست فلزی ، از لوله های فولادی با قطر ۴۸ میلی متری تولید شده است . این لوله ها دارای ضخامت ۴ میلی متر می باشند و به کمک بست های مرتبط مونتاژ می شوند.

داربست معلق ، داربستی که به دیوار ساختمان تکیه داده می شود از این داربست در مواقعی استفاده می شود که سطح زمین نا هموار می باشد و نمی توان داربست را روی زمین برپا نمود. این داربست به صورت سکو از ساختمان بیرون زده می شود به همین دلیل به این داربست ، داربست معلق گفته می شود.

داربست پایه دار ، در مواردی که برپایی سریع داربست ضروری باشد این داربست ها مفید هستند. این نوع از داربست نباید بیشتر از سه ردیف داشته باشد و ارتفاع سکوی کار از سطح زمین نباید از ۵/۴ متر بیشتر باشد. در این داربست باید پایه ها را ثابت نگه داشته و مهار کرد. برای بالا رفتن  و پایین آمدن از نردبان استفاده می شود.

داربست مثلثی ، از فریم مثلثی که به صورت نروماده به یکدیگر متصل هستند تشکیل شده است که در کفراژبندی تیر و پل ها به کار برده می شود. فریم در سه تیپ ۵/۰ و۷۵/۰ و۱ تولید شده است.

برای اطلاع از دقیق ترین قیمت لوله داربست 3 متری و خرید آن می توانید با شرکت تنهاپولاد تماس بگیرید.

نوشتن نظر