قالب فلزی نو

قالب فلزی نو یا دست دوم !

قالب فلزی نو : امروزه به طرز چشم گیری شاهد افزایش ساخت و سازها در شهرها و مناطق مختلف هستیم اما چطور می توان هزینه های  ساخت  را به حداقل رساند ؟

زمان و کیفیت دو موضوع مهم ، در ساخت و ساز ها می باشند. لذا برای برآورد زمانی مناسب و  سازه ای با استحکام ،در انتخاب نوع سیستمی که برای سازه خود انتخاب میکنیم بایستی دقت زیادی داشته باشیم .

امروزه بر خلاف گذشته اغلب ساخت ها بر اساس سیستم های پیش ساخته صورت می گیرد و با استفاده از تجهیزات تام اتوماتیک بسیاری از مشکلات ساخت و سازها مرتفع شده است .

با استفاده از قالب بندی به عنوان نگهدارنده برای بتن یا میلگرد ها ، می تواند کمک بزرگی به کاهش هزینه ها داشته  باشد .

البته انتخاب یک قالب خوب و با کیفیت می تواند هزینه ها را کاهش داده و از نظر اقتصادی کمک بزرگی به ساخت سازه ها داشته باشد .

یک قالب فلزی خوب بایستی از استحکام کافی برخوردار باشد تا بتواند فشار بتنی که درون آن ریخته می شود را به خوبی تحمل کند .

انواع مختلفی از قالب ها از قالب فلزی نو تا قالب های دست دوم موجود می باشد  مانند قالب های چوبی یا فلزی .

از نظر استحکام، قالب های فلزی از  مقاومت بیشتری برخوردار می باشند و فشار بیشتری را می توانند تحمل کنند .

برای انتخاب یک قالب فلزی مناسب بایستی با کسب دانش کافی و یا مشاوره با افراد متخصص ، یک قالب با کیفیت با هزینه مناسب انتخاب کرد .

 

شرکت تنها پولاد ارائه دهنده انواع قالب های فلزی ,قالب بتن ،جک سقفی و داربست مثلثی سال ها توانسته است با ارائه انواع محصولات  با کیفیت ،  با قیمتی بسیار مناسب نسبت به انواع مشابه موجود در بازار به جایگاه بالایی بین شرکت های ارائه کننده برسد .

هم چنین از خدمات جالبی که توسط شرکت ارائه می شود می توان به مشاوره رایگان با متخصین شرکت برای انتخاب بهترین محصول به مشتریان اشاره نمود .

خرید قالب فلزی نو

نوشتن نظر