فروش لوله داربست

خرید و فروش لوله داربست

داربست ، سازه موقتی است که در پروژه های عمرانی در محل مورد نظر مونتاژ می شود و پس از پایان کار جمع آوری می شود. لوله داربستی دارای قطر ۴۸ میلی متری و ضخامت ۱.۵ تا ۳ میلی متر است که به عنوان عضو مهم در ساخت داربست می باشد.داربست از دو عضو لوله داربست و بست داربست تشکیل شده است. در مورد لوله داربست توضیح داده شد و نکته دیگر در مورد این لوله طول استاندارد آن است که ۶ متر می باشد. در مورد بست داربست هم نکته مهم آن اتصال لوله ها به هم و به تکیه گاه داربست است تا به این صورت بتوان داربست را به سرعت نصب و از هم باز کرد.فروش لوله داربست بسیار با کیفیت و ارزان از طریق شرکت تنهاپولاد.

انواع داربست و مزایای استفاده از آن

داربست مثلثی : داربست مثلثی از فریمهای مثلثی تشکیل شده که به شکل نروماده به هم وصل شده اند . فریم این داربست در سه تیپ ۰.۵ -۰.۷۵-۱ متری ساخته شده و در کفراژبندی دال و پل ها کاربرد دارند. با قرار دادن سرجک های قابل رگلاژ در قسمت بالای داربست می توان آن را برای هر ارتفاعی قابل تنظیم کرد.

از مزایای استفاده از این نوع می توان به عدم نیاز به آچار جهت بستن اتصالات به دلیل راحتی و سرعت در بازوبسته شدن و عدم نیاز به کارگر ماهر داربست بندی وباربری بسیار زیاد در کفراژبندی دال بتنی به خاطر داشتن عضو مورب اشاره نمود.

داربست چکشی ستاره : از پایه های قائم و مهار افقی در طول های ۳-۵/۲- ۵/۱-۱-۵/۰ متر تولید شده است. نصب مهار افقی به پایه داربست به راحتی وبا ضربه چکش صورت می پذیرد. با قرار دادن سرجک های قابل رگلاژ در قسمت بالا و پایه جک قابل رگلاژ در قسمت پایین برای هر ارتفاعی قابل تنظیم است.

از مزایای استفاده از داربست چکشی ، عدم نیاز به آچار به منظور بستن اتصالات و قابل توسعه در ارتفاع بدون محدودیت ونیاز نداشتن به مهاربندی در ارتفاع های زیاد و امکان استفاده در داربست بندی نمای ساختمان و باربری زیاد در کفراژبندی می باشد. هم چنین به دلیل سبک بودن قطعات ،انتقال وجابجایی آن آسان است و مونتاژ و دمونتاژ آن سریع است ونیازی به کارگر ندارد . این داربست در کفراژبندی سقف های قوسی و غیر هم سطح قابل استفاده است.

داربست چکشی کاسه ای : از پایه قائم و مهار افقی در طول های ۳-۲/۴-۱/۸-۱/۲-۰/۶ متر تولید شده اند. مانند داربست ستاره ای درهر ارتفاعی با قرار دادن سرجک قابل رگلاژ در قسمت بالایی و پایه جک قابل رگلاژ در قسمت پایین قابل تنظیم است. اتصال پایه ها به هم با مغزی و پین به راحتی انجام می شود.

از مزایای آن عدم نیاز به آچار جهت بستن اتصال ،عدم نیاز به کارگر ماهر و… می باشد.

داربست چوبی : به صورت ثابت بوده که برای ساخت آن از گوب های گرد و نردبان مخصوص استفاده می شود.

داربست معلق : داربست هایی که به دیوار ساختمان تکیه داده می شوند و از سطح ساختمان به صورت سکو بیرون زده می شود به این دلیل به آن معلق گویند.

فروش لوله داربست دست دوم و نو از طریق شرکت تنهاپولاد

شما عزیزان می توانید بهترین و با کیفیت ترین لوله داربست دست دوم رشت و تهران و سایر شهر را به صورت نو و دست دوم با قیمت های بسیار مناسب از شرکت تنهاپولاد بخواهید.برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

نوشتن نظر