ژوئن 15 2016 0comment
داربست مدولار مثلثی

داربست مثلثی|داربست امگا| اسکافلد

داربست مثلثی|داربست امگا| اسکافلد :

داربست مثلثی(اسکافلد)  ساده ترین و رایج ترین نوع متدوال سیستم  داربست بندی چه از نظر عملکرد و چه از نظر تولید می باشد داربست مثلثی،  در کفراژبندی دالهای بتنی تکراری و اجرای سقفهای وسیع و مرتفع و تابلینه پلها به راحتی با قالبهای بتن( قالب بتن قالب فلزی قالب مدولار) ترکیب شده و به صورت میزهای مدولار (باکس) توسط کارگر ساده نیز مونتاژ می شود. داربست مثلثی را می توان در کفراژ بندی دال های یکپارچه و وسیع ، تیرها،پل ها و استفاده کرد.همچنین باکس های یکپارچه و مرتفع  داربست مثلثی(اسکافلد) را می توان در اجراهای تکراری و مشابه توسط جرثقیل جابجا کرد یعنی نیاز به باز و بسته کردن دوباره ندارد.

اجزای  داربست مثلثی( اسکافلد) عبارتند از:


 داربست مثلثی در ارتفاعهای ۱۰۰، ۷۵، ۵۰ سانتی متر  /  صفحه کفی داربست  / مهارهای افقی/  مهاری ضلعی  /پیچ تنظیم( سرجک )

اجزاء تشکیل دهنده یک متر مربع  داربست مثلثی به ارتفاع ۱متر به شرح زیر می باشد:

 داربست مثلثی ۱۰۰×۱۲۰     ۴عدد
مهار افقی  ۱۲۰سانت          ۴عدد
مهار قطری ۱۷۰سانت          ۱عدد
پین داربست                     ۴عدد
کفشک داربست               ۴عدد
پبچ تنظیم                         4 عدد

شرکت تنها پولاد ارائه کننده ی انواع داربست های مثلثی با کیفیت و مقاوم می باشد که این داربست ها هم در حالت آکبند و هم در حالت دست دوم با کیفیت بسیار بالا و همچنبن بسیار مقاوم ومهمتر از همه این که با قیمت های بسیار مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و رضایت کامل را برای آن ها به ارمغان می آورد.

شما می توانید این اطمینان را داشته باشید که لوازم ساختمانی که این شرکت در اختیار شما قرار می دهد در نوع خود بهترین می باشد.

قالب بتن |قالب فلزی نو|جک سقفی

نوشتن نظر