نبشی صفر پانچ دست دوم چیست و چه کاربردی دارد؟

نبشی پانچ شده قطعه ای است که در عملیات قالب بندی هیچ سطحی از بتن را تحت پوشش خود قرار نمی دهد و وظیفه آن فقط اتصال دو قالب عمود بر هم در قسمت خارجی سطح بتن می باشد .

این نبشی ها به خاطر کار بسیار مهمی که انجام می دهند می توانند یکی از ابزار بسیار مهم در صنعت ساخت و ساز به شمار آید.

نبشی صفر پانچ دست دوم

همانطور که گفته شد وظیفه ی اصلی این قالب ها اتصال می باشد که اکثرا برای اتصال بین قالب های آویزی و قالب هایی که برای کف پوتر استفاده می شوند در نظر گرفته شده است.

نبشی صفر پانچ دست دوم معمولا برای قالب بندی تیر هایی از جنس بتن استفاده می شود در دو نوع آکبند و دست دوم در بازار موجود می باشد.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که مدل نو و دست دوم آن هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و اگر از جنس خوبی قرخوردار باشند می توانند سالیان زیادی برای شما کار کنند بدون اینکه هیچ اختلالی در کار شما ایجاد کنند.

شرکت تنها پولاد به عنوان یکی از اولین و بهترین شرکت های تولید کننده و ارائه دهنده ی انواع تجهیزات ساختمانی به خصوص نبشی صفر پانچ و انواع قالب بتن و قالب فلزی و انواع داربست مثلثی و … با کیفیت . جنس بشیار عالی با تضمین این اجناس را به صورت بلند مدت و کواه مدت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

این شرکت با ارائه ی محصول با کیفیت با هزینه هایی بسیار مناسب توانسته است جایگاه خوبی در بازار ارائه ی این محصولات به خود اختصاص دهد.

ارائه ی محصول با کیفیت شعار این شرکت می باشد.

شما می توانید برای سفارش محصولات با ما تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات را با بالترین کیفیت تحویل بگیرید.