قالبهای گرد دست دوم

قالبهای گرد دست دوم:ستون های مدور (مقطع گرد) از دو قالب نیم دایره استفاده میشود که توسط پین و گوه یا کلیپس به هم متصل می شوند. اندازه نیم دایره ها باید متناسب با قطر ستون انتخاب گردد.این قالب ها با توجه به اندازه و قطرستون طراحی شده و برای ستون هایی با قطر متفاوت قابل استفاده نیستند.

قالبهای گرد دست دوم
قالبهای گرد دست دوم

با توجه به حساسیت کار این قالب ها و استفاده از آن ها در صنعت ساختمان و ساختمان سازی کیفیت این قالب ها بسیار اهمیت دارد.قالب گرد دارای استفاده های فراوانی می باشد که بیشتر این استفاده ها در صنعت ساخت و ساز می باشد.

شرکت های ساخت و ساز معمولا از انواع نو و دست دوم این قالب ها را برای کار خود بهره می گیرند.نکته ای که در مورد استفاده از قالب های گرد وجود دارد این است که مهم نیست که شما از دست دوم و یا نوی این محصول استفاده می کنید یا خیر اگر کیفیت این قالب ها خوب و مناسب باشد شما می توانید بارها از آن استفاده ی مفید داشته باشید.

شرکت تنهاپولاد به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده و ارائه دهنده ی انواع قالب های ساختمانی به ویزه قالب گرد و قالب بتن و… این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که بهترین قالب ها را برای استفاده در اختیار داشته باشید.

شما می توانید انواع قالب گرد را در انواع مختلف نو و دست دوم از این شرکت دریافت نمایید و چندین بار بدون هیچ گونه مشکلی از آن استفاده کنید.

با توجه به افزایش استفاده ی ساختمان سازان از این قالب ها شرکت های ارائه دهنده ی این قالب ها نیز افزایش یافته است اما برای دریافت با کیفیت ترین این محصول با ما تماس بگیرید.

تنهاپولاد بهترین لوازم ساختمان سازی به خصوص قالبهای گرد و قالب گرد دست دوم را با تضمین در اختیار شما قرار خواهد داد.